شرکت

kann raus
Mehr

زمینه فعالیت


Mehr

محصولات


Mehr

آزمایشگاه


Mehr

تولید


Mehr

تماس


Mehr

TAPKO Technologies

قدرت نوآوری

شرکت TAPKO Technologies GmbH، واقع در رِگِنزبورگ آلمان، محصولاتی ارزشمند، سیستمهای پیچیده و خدمات تحقیق و توسعه در زمینه اتوماسیون ساختمان را بر اساس استاندارد جهانی KNX ارائه می کند.  

دفتر اصلی شرکت TAPKO در شهر رِگِنزبورگ در جنوب آلمان واقع شده است. این شرکت دارای عضویت کامل KNX و همچنین دارای استاندارد ISO 9001 می باشد.

 شرکت TAPKO توانسته است با نیروی خلاقیت خود و نیز و با همکاری با شرکت های همکار، از یک متخصص آلمانیِ KNX، به یک برند تولید کننده اروپایی و بین المللی  تبدیل شود. ما در موقعیتی هستیم که از طریق همکاری با این شرکا قادریم همه مراحل توسعه اجزای KNX را از آغاز تا پایان، از یک منبع ارائه کنیم.

اطلاعات بیشتر درباره TAPKO Technologies

شرکا

شرکت TAPKO GOSSÉ & TECH دانشی بی نظیر از کاربردهای ویژه KNX فراهم می آورد و به این ترتیب محصولات جدیدی را برای بازارهای آینده ایجاد می کند.

شرکت Apricum d.o.o مجموعه کاملی از تهیه مواد، آزمایش، تولید، بسته بندی و تحویل در سراسر دنیا و عمدتاً در زمینه اتوماسیون ساختمان ارائه می کند. 

اطلاعات بیشتر درباره شرکای ما

 

 

نوآوری - زمینه فعالیت ما

توسعه ( طراحی و تولید)

شرکت TAPKO Technologies GmbH واقع در شهر رِگِنزبورگ، خدمات جامع توسعه در زمینه اتوماسیون ساختمان که شامل مراحل مختلف طراحی و تولید تجهیزات مورد نیاز می باشد را بر اساس استاندارد جهانی KNX ارائه می کند.  

توسعه، طراحی و تولید سخت افزار و نرم افزار

این شرکت قادر است بر اساس نیاز، عملکرد، پیچیدگی، زمان و هزینه توسعه و نیز در نظر گرفتن هزینه تعداد تجهیزات مورد نیاز، گزینه های مختلفی را برای توسعه محصول ارائه نماید.  

ما کلیه این خدمات توسعه را بر اساس اجزای استاندارد و نیز با استفاده از KNX-Stack خودمان انجام می دهیم.

اطلاعات بیشتر درباره خدمات توسعه ( طراحی و تولید)

 

 

KNX-Stack

پشته ارتباطی KNX ما که KAIstack نیز نامیده می شود، از همان روزهای نخستین تأسیس شرکت TAPKO، جزء اصلی تمامی طرح های پیاده سازی شده بر اساس استاندارد EIB/KNX بوده است. 

ساختار اصلی KAIstack مدولار است و شبیه سیستم ساختار واحد ساخته شده است. این بدان معناست که همه و یا بخش های مختلف آن بنا به خواست و نیاز مشتری می تواند به مجموعه افزوده شود.

اطلاعات بیشتر درباره KAIstack

خدمات همراه با پشتیبانی

ما در کنار پشتیبانی از طرحها و محصولات خود، بسته های خدماتی جامعی را نیز برای طرحهای سایر تولید کنندگان ارائه می نماییم. شرکت ما در این زمینه دارای دانشی جامع  می باشد، صرف نظر از اینکه به کدام واسط، حوزه کاربرد و یا رسانه ارتباطی مورد نیاز باشد. این شرکت از نظر فنی به ارائه طرحهای شما کمک نموده، در آن سهیم شده و شما را در عیب یابی محصولات نیز یاری خواهد رسانید.

اطلاعات بیشتر درباره خدمات پشتیبانی

محصولات ما

محصولات OEM

ما محصولات خود را در زمینه اتوماسیونِ ساختمان توسعه داده و به صورت OEM ارائه می کنیم. هم اکنون بیشتر این محصولات توسط شرکتهای بزرگ و شناخته شده در سطح جهانی مورد استفاده قرار می گیرند. 

شما می توانید محصولاتی بدون لوگو و نام و نشان و یا حتی محصولاتی با لوگوی شرکت خودتان از ما دریافت کنید. به عنوان خدماتی دیگر، ما ایجاد بانک اطلاعاتی مورد نیاز محصول که برای استفاده در نرم افزار ETS ضرورت دارد و نیز مراحل ثبت آن در سازمان KNX را نیز ارائه می نماییم. بنا به تقاضا، محصول می تواند بصورت کامل با بسته بندی شده و شامل دفترچه راهنمای مونتاژ و نحوه استفاده تحویل داده شود.

در حال حاضر به عنوان نمونه، محصولات زیر از TAPKO بصورت نسخه OEM قابل تحویل هستند:

 - واسط USB به باس (USB Interface) 
 - واسط اتصال بین خطوط (Line Coupler)
-  واسط بین رسانه ای (Media Coupler)
- واسط دگمه ای با قابلیت های برنامه پذیر مختلف 
- دستگاه ورودی- خروجی چندگانه (Multi I/O)  

اطلاعات بیشتر درباره محصولات OEM

مدولهای TAPKO


مدولهای همه منظوره برای برقراری ارتباط با انواع مختلف رسانه های ارتباطی تعریف شده در KNX، پایه و اساس توسعه تجهیزات مختلف KNX می باشند.

مدولها میتوانند با KAIstack تایید شده، با یا بدون نرم افزار و نیز بصورت مدول تنها بدون SW تحویل داده شوند. 

استفاده از این مدولها، به ویژه برای توسعه تجهیزات با قابلیت ارتباطی پروتکل KNX طی زمان کوتاه توصیه می گردد.

اطلاعات بیشتر درباره مدولهای TAPKO

تجهیزات تولید شده توسط TAPKO


تجهیزات KNX تولید شده در TAPKO نه تنها به عنوان راه حل فنی، بلکه زیربنای فن آوری ارتباط بین دستگاه های مختلف به شمار می روند.

این طیف از محصولات را محصولات زیربنایی و یا محصولات سیستمی می نامیم.

در این راستا، به عنوان نمونه می توان از واسط اتصال بین خطوط و یا واسط بین رسانه ای نام برد.

اطلاعات بیشتر درباره تجهیزات TAPKO

بُردهای ارزیابی (EVAL-Boards)

مجموعه گسترده ای از سخت افزارهای مختلف جهت توسعه، ارزیابی و نیز یادگیری نحوه استفاده از انواع مختلف محصولات مانند KAIstack، SIM-KNX، KIMaip، KAIphys و سایرموارد، در دسترس می باشد. این بُردهای ارزیابی به تولید کننده این امکان را می دهد که توسعه یا ارزیابی محصولات خود را با بالاترین سطح کارایی و نیز با در نظر گرفتن دستیابی به بهترین کیفیت ممکن برای محصولات، به ثمر برساند.

اطلاعات بیشتر درباره بُردهای ارزیابی

نمونه محصولات

img01

MECtp linecoupler

img01

img01

img01

تولید - ساخت اروپا

ما به شما مجموعه کاملی را از تهیه مواد برای همه فرایندهای تولید، آزمایش، بسته بندی و تحویل در سراسر دنیا، ارائه می دهیم.  

در خط تولید ما که با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات تولید در کشور کرواسی واقع شده است، ما قادر به تولید ابزارهای بسیار تخصصی الکترونیکی می باشیم. 

ما بُردهای سخت افزاری را با استفاده از قطعات کاملاً به روز تولید نموده و امکان مونتاژ دستی را نیز برای قطعات خاص داریم.

شما با قیمت هایی مناسب، محصولات با کیفیتی مستند را به طور سریع و قابل اعتماد دریافت می دارید.
 ما سفارشهایی برای تولید تجهیزات با تعداد تا یک صد هزار در سال را می پذیریم. تعداد معمول برای تجهیزات مختلفت بین دو هزار تا پنج هزار قطعه در سال می باشد.  


ما روند مدیریت چرخه زندگی قطعات (آخرین سفارش، آخرین خرید) را در پیش گرفته و  اجزای مختلف را از سراسر دنیا و در صورت لزوم مستقیماً از تولید کنندگان آنها خریداری می نماییم. ما همچنین از طریق تآمین همه یا بخشی از مواد و اجزای مورد نیاز توسط مشتریان خود عملیات تولید را انجام می دهیم. همچنین توسعه محیطهای انعطاف پذیر جهت انجام آزمایش هایICT، میزان کارایی و نیز راستی آزمایی صحت عملکرد مداوم (burn-in) جزو زمینه های فعالیت ما به شمار می آیند.

کارآیی، کیفیت و زمان تحویل سریع، ویژگی های اصلی فرآیند تولید محصولات ماست.
 گواهینامه استاندارد کیفیت ISO 9001 ما، کیفیت بالای تجهیزات الکترونیکی شما را به طور پیوسته تضمین می کند.

اطلاعات بیشتر درباره تولید

آزمایشگاه KNX- صدور گواهینامه KNX محصولات شما


یک مرحله ضروری در توسعه محصولات KNX، آزمایش پایانیِ انطباق آن با استاندارد KNX یا همان گواهینامه KNX می باشد. بدین ترتیب می توان اطمینان حاصل کرد که انواع مختلف داده های تعریف شده در استاندارد KNX برای یک کمیت فیزیکی مورد استفاده در بحث اتوماسیون ساختمان، از یک قالب درست انتقال داده پیروی می کنند و تفسیر مناسب و درستی از آن ها در شبکه منتقل می شود، به طوری که ارتباط و هماهنگی بین دستگاه های تولید شده توسط سازندگان مختلف تضمین گردد.

به منظور آسان کردن توسعه محصولات برای مشتریان و نیز کاهش میزان تماس های غیر ضروری، ما آزمایشگاه معتبر KNX خود را راه اندازی کرده ایم.
 در این آزمایشگاه محصولات شما بنا به درخواست و بر طبق ویژگیهای KNX از نظر قابلیت کارکرد با اجزای سایر سیستم ها مورد آزمایش قرار گیرند. در این مرحله و در صورت نیاز به عنوان همراهی شما در توسعه محصولات، خدمات اعلام ایرادهای دستگاه مورد تست و نیز در صورت توافق، مشاوره جهت رفع نقص آن ارائه می گردد.

خدمات ارائه شده در آزمایشگاه معتبر KNX ما تحت مقررات EN 17025 و با حفظ محرمانگی اطلاعات محصولات شرکت شما صورت می پذیرد. 

اطلاعات بیشتر درباره آزمایشگاه

Get in touch to start your project

captcha
Website Security Test