Firma

kann raus
Mehr

Portföy


Mehr

Ürünler


Mehr

Test Laboratuvarı


Mehr

Üretim


Mehr

İletişim


Mehr

TAPKO Technologies

İnovasyon Gücü

Regensburg merkezli TAPKO Technologies GmbH KNX'li bina otomasyonu alanında en kaliteli ürünler, kompleks sistemler ve geniş kapsamlı mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin merkezi güney Almanya'daki Regensburg kentinde bulunmaktadır. TAPKO tam bir KNX üyesidir ve ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

TAPKO, Alman KNX uzmanlığından Avrupalı ve uluslararası bir marka olma atılımını yenilikçi gücü sayesinde ve partner şirketler ile birleşimi sonucunda başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Partner şirketler ile yapılan bu işbirliği sayesinde KNX bileşenlerinin geliştirilmesinden üretimine kadar, geliştirmenin tüm işlem adımlarını tek kaynaktan sunabilmekteyiz.

TAPKO Technologies hakkında daha fazla bilgi

Partnerlerimiz

Partnerimiz olan TAPKO GOSSÉ & TECH şirketi KNX özel uygulamaları konusunda benzersiz bilgiler sağlamakta ve bizimle birlikte yarının pazarına yeni ürünler geliştirmektedir.

Apricum d.o.o partnerimiz özellikle bina otomasyonu alanında malzeme temininden üretime, testlerden paketlemeye ve dünya çapında sevkiyata kadar eksiksiz bir üretim sağlamaktadır.

Partnerlerimiz hakkında daha fazla bilgi

Yaratıcılık - Portföyümüz

Geliştirme

Regensburg merkezli TAPKO Technologies GmbH KNX'li bina otomasyonu alanında geniş kapsamlı geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

HW / SW Geliştirme: 
İşlevsellik, karmaşıklık, geliştirme süresi, geliştirme maliyetleri ve birim maliyet bakımından gereksinimlerine bağlı olarak ürün geliştirme ile ilgili çeşitli olanaklar sunulmaktadır.

Standart bileşenler temelinin yanı sıra, kendimize ait KNX-Stack temelinde de geliştirmeler yürütmekteyiz.

Geliştirme hizmetleri hakkında daha fazla bilgi

KNX-Stack

KAIstack da denilen TAPKO KNX-haberleşme  stack'imiz TAPKO'nun ilk günlerinden itibaren her EIB/KNX geliştirmesinin temel bir unsuru haline gelmiştir.
KAIstack'ın temel yapısı modülerdir ve bu sayede müşteri talepleri doğrultusunda 'inşa' edilebilen modüler bir yapıya sahiptir.

Yığının çekirdeği  kullanılan haberleşme medyalarına, işlemcilere, cihaz modellerine ve devreye alma modlarına bağlı olmaksızın her durumda aynıdır. Bundan sağlanan en önemli avantaj: gerekli seçeneklerle isteğe bağlı olarak donatılabilen tek bir yığının mevcut olmasıdır. Sonraki yükseltme/ genişletme işlemleri böylece daha kolay yapılabilir.

KAIstack hakkında daha fazla bilgi

Destek – Kombine Hizmetler

Kendi geliştirmelerimizin desteğine ek olarak harici geliştirmeler için de geniş kapsamlı bir hizmet paketi sunmaktayız. Hangi standart Bus bağlantıları, arayüzler ve uygulama alanları olursa olsun, geniş kapsamlı bir bilgi birikimine sahibiz. Geliştirme çalışmalarınızda sizi uzmanca destekliyor, geliştirme işinizin bir bölümünü üstlenebiliyor ve sorun giderme konusunda size yardımcı oluyoruz.

Destek hakkında daha fazla bilgi

Ürünlerimiz

OEM-Ürünleri

Biz bina otomasyonu alanında kullanılan ve itibarlı şirketler tarafından satışa sunulan OEM ürünleri geliştiriyor ve üretiyoruz.

Bizden isimsiz veya kendi logonuzla etiketlenmiş ürünleri temin edebilirsiniz. Ek bir hizmet olarak veritabanları oluşturma ve KNX kayıt işlemleri hizmetleri sunmaktayız. İsteğe bağlı olarak, ürün, paketleme ve montaj/kullanım kılavuzu ile birlikte komple gönderilir.

Şu anda örneğin aşağıdaki TAPKO ürünleri OEM versiyonu olarak mevcuttur:

• USB-arabirimi
• Hat bağlayıcı (line coupler)
• Medya bağlayıcı (media coupler)
• Buton arabirimi
• Çoklu Giriş/Çıkış (I/O)

OEM-Ürünleri hakkında daha fazla bilgi

TAPKO-Modülleri

KNX arayüzü yüzü kontrolü için kullanılabilir modüller - KNX cihazlarının geliştirilmesinin temeli.

Modüller sertifikalı KAIstack, uygulamalı veya uygulamasız ve yazılımsız modül olarak da temin edilebilir.

Modüllerin kullanılması, özellikle kısa sürede KNX özellikli cihazların geliştirilmesinde önerilir.

TAPKO-Modüller hakkında daha fazla bilgi

TAPKO-Cihazları

TAPKO'nun KNX cihazları, teknolojik çözümlerin ve platformların yanı sıra bütünleşik seri port ve bağlantı cihazlarıdır.

Biz altyapı projeleri veya sistem aygıtları dediğimiz bir ürün alanında hareket ediyoruz.

KNX hatlarına veya diğer arayüzlerine bağlanmasını sağlayan KNX cihazları

TAPKO-Cihazları hakkında daha fazla bilgi

EVAL-Boardları

KAIstack, SIM-KNX, KIMaip, KAIphys ve diğer çeşitli ürünlerin geniş kapsamlı Evaluation Board yelpazesi verimli ürün geliştirmesi veya ürünlerin öne çıkan özellikleri hakkında genel bir bakış sağlar.

EVAL-Boards hakkında daha fazla bilgi

Ürün örnekleri

img01

MECtp linecoupler

img01

img01

img01

Üretim – made in Europe

Biz size bütünleşik bir üretim sunmaktayız - malzeme temininden tüm üretim aşamalarına, testlerden paketlemeye ve dünya çapında sevkiyata kadar. Hırvatistan'da Split'de bulunan profesyonel donanımlı üretim tesisimizde çok özel elektronik cihazlar üretmekteyiz.
Hırvatistan'da Split'de bulunan profesyonel donanımlı üretim tesisimizde çok özel elektronik cihazlar üretmekteyiz.
Yaygın kullanılan, bütün yüzey montaj elemanlarınının PCB dizgisini yapabildiğimiz gibi, bütün diğer özel şekilli ve zor dizilen malzemeleri de manuel olarak dizebilmekteyiz.

Belgelenmiş kaliteyi güvenilir ve hızlı bir şekilde makul fiyatlara alabilirsiniz. Genel olarak üretim adetlerinin 2000 ve 5000 adet arasında bulunmasına karşın, prototipten yıllık 100.000 adete kadar olan siparişleri kabul etmekteyiz.

Bileşenlerin Yaşam Döngüsü-Yönetimini (son sipariş, son satın alma) ve dünya çapında malzeme satın almayı, gerekirse doğrudan üreticiden, biz üstlenmekteyiz. Aynı zamanda müşteri tarafından tam veya kısmi sağlanan malzemeleri ile de üretim yapmaktayız. Esnek test ortamların geliştirilmesi de (ICT, Fonksiyon testi, Burn in) portföye dahildir.

Verimlilik, kalite ve kısa teslim süreleri ürünlerimizin üretim sürecinin temel unsurlarıdır. ISO 9001 Kalite standardına göre sertifikasyon cihazlarınızın kalıcı yüksek kalitesini garanti etmektedir.

Üretim hakkında daha fazla bilgi

KNX-Test Laboratuvarı- KNX-Ürünlerinizin sertifikasyonu

Ürün geliştirme aşamasının en sonunda bulunan ve önemli olan adım - KNX sertifikasyon olarak adlandırılan - KNX standartlarının uyumluluk doğrulamasıdır. Bu sayede, veri noktalarının fiziksel büyüklük için doğru veri taşıma formatını kullanması ve buna karşılık gelen doğru yorumlama yapabilmesi güvence altına alınmış olur.

Müşterilerimize, kendi ürün geliştirmesini kolaylaştırmak amacıyla ve kendi muhatap sayısını azaltabilmesi için KNX tarafından akredite edilmiş bir test laboratuvarı oluşturduk. Burada ürünleri istekler doğrultusunda ve KNX spesifikasyonları uyarınca birlikte çalışabilirlik konusunda test edilmekte veya geliştirme konusunda yardım veya ürün kontrolleri sunulmaktadır.

KNX tarafından akredite edilmiş test laboratuvarımızda sunulan hizmetlerimiz EN 17025 yönetmeliklerine tabidir.

Test laboratuvarı hakkında daha fazla bilgi

Get in touch to start your project

captcha
Website Security Test